Seřadit od nejstaršího
  •  Hodlam se sebou zacit neco delat - od te doby co jsem prestal kourit, tak si me telo dela co chce, mam porad hlad, drive jsem takovej hlad nezazil. Nabral jsem cca kolem 15 -20 kg za 3roky, zacal jsem cvicit doma a proste nemam uz takovou silu a vydrz jako drive. chtel bych jen poradit, jestli jsou nejake leky a nebo pripravky na dodani vydrze a energie??? Dekuji

    23. 02. 2021, 22:15
  • Intel Pentium uživatel

    Je spousta různých i přírodních věcí na dodání výdrže a energie, ale to jsou pouze doplňky, které ti pomohou v řádu procent.

    Ty potřebuješ hlavně změnit jídelníček. Vyřadit průmyslově zpracované potraviny a jíst zdravě. Omezit jednoduché cukry a zařadit komplexní sacharidy (brambory, vločky....). Tím se i víc zasytíš. Když třeba porovnáš tatranku, která má přes 500 kcal a máš po ní hned hlad s bramborami, tak na 550 kcal, co má tatranka, bys jich musel sníst 650 gramů a předpokládám, že si k obědu nedáváš přes půl kila brambor. Z toho je jasně vidět, proč máš hlad, a to ani neznám tvůj jídelníček. Takže doporučuju nejdřív překopat jídelníček, mít dost spánku, regenerace, dost pohybu a cvičení, mít potřebné množství vitamínů, minerálů, vhodně nastavená makra a výsledky se dostaví. Budeš hubnout, mít víc energie a nebudeš mít hlad. Holt žádná zázračná pilulka neexistuje a je to o trpělivosti, motivaci a cílevědomosti.

    09. 03. 2021, 11:20