Seřadit od nejstaršího
 • Ahoj.Mám otázku. Miluju cvičení. Hrozně se na něho vždycky těším a snažím se vždy poctivě a správně cvičit. Na stravě si taky hodně potrpím. Snažím se, aby byla vyvážená a aby se skládala z kvalitních potravin. Mám ale problém, který mi moje cvičení hodně komplikuje a tím je nízký tlak. Hodně často když cvičím, tak se mi už ze začátku začne točit hlava, hrozně zeslábnu, je mi na omdlení a trénink musím ukončit. Většinou jsem pak v tomhle stavu až do konce dne. Prostě mi to znemožňuje dělat to co miluju, kolikrát splnit naplánovaný trénink a jsem z toho zoufalá a nešťastná . Kafe ani nohy nahoru (což jsem četla jako doporučení při těchto stavech, mi nepomáhá). Neměl byste někdo nějakou radu, jak proti tomu bojovat?

  Předem děkuju a jsem vděčná za jakoukoli odpověď.

  04. 01. 2021, 17:33
 • Intel Pentium uživatel

  Zkus nějaký pre-workout, kde je kofein. Já mám naopak vyšší tlak a tak denně zařazuju potraviny na snížení tlaku. Zkus je vynechat nebo alespoň omezit. Problém je v tom, že to jsou zdravé potraviny a mají i jiné benefity než jen snížení tlaku. Jedná se například o česnek, cibuli, ovesné vločky, ořechy, čokoláda 85%+, kakaové boby, luštěniny, brokolice, kardamom, červená řepa, banány, borůvky, kustovnice čínská, zázvor, chia semínka, skořice atd atd atd. Je jich opravdu hodně, takže je to takové kontraproduktivní takto zdravé potraviny vynechávat úplně. Ale třeba je vynechat aspoň před tréninkem a zkusit vhodný pre-workout.

  09. 01. 2021, 20:33
 • Nejsem odborník ale můžeš zkusit před tréninkem se pořádně rozdychat podle Win Hofovi metody dýchání , muzes se potom trochu trest , motat hlava ,.....  Ale to je normální

  Ale na internetu je toho hodně 

  Tak můžeš skusit tohle (nejsem odborník)

  05. 01. 2021, 10:49 | Aktualizováno 05. 01. 2021, 10:50