Seřadit od nejstaršího
 • Honza P uživatel

  Ahoj,

  prosím vás o tip, zda to už někdo z vás řešil + rady. Můj názor je jasný, koupím si protein, do něj si dám vločky a jdu. To, že mi nějaký protein chutná je jen výhoda. Ale neřeším to. To, že vločky i když je namixuju, tak se blbě pijou, neřeším to.

  Ale moje přítelkyně to takhle nemá. Vadí ji u proteiňáku chemická pachuť a ráda by měla nějaký nápoj, který ráno zalije vodou nebo mlékem, zamíchá a jde. Nic víc. Zkoušela od kamarádky Herbalife a ten jí docela chutná. Koukal jsem na složení a je tam trochu izolátu, pak kaseinát vápenatý a jako sacharidy maltodextrin v lepším případě a většinou tam dají fruktózu. A ještě to je 3-4x dražší než když si koupíš normální proteiňák a Maltodextrin zvlášť. = všechno špatně.

  Tak mi právě jde o to, jestli to někdo už řešil, jestli je opravdu jediná možnost koupit třeba X vzorků proteinů - aby se vyzkoušla chuť, k tomu vločky a Maltodextrin a namíchat si vlastní směs podle její chuti a potřeb? Pak jsem zkoušel shake z proteinu, banánu a mléka/vody, to je taky super, ale chci mít alternativu jen v tom prášku.

  Nebo zkusit nějaký Gainer, jestli Reflex dělá ještě kvalitní věci a není tam jen bílej cukr.. nevím.

  Dík za všechny rady!

  11. 04. 2019, 10:30 | Aktualizováno 11. 04. 2019, 10:46
 • Aleš Lamka administrátor

  Chápou problém, ale bohužel všechno co píšeš není zdravá a kvalitní věc. Pít cukry? Ať si jde do cukrárny. Spousta lidí hledá podobný blbiny a bohužel moc nejsou.

  z 99% jsou gainery, maltodextriny atd v průběhu dne jen hovadina, po který ti vystřelí inzulín a tělo si energii uloží tam, kam nechceš. Neříkám, že se asi něco nedá najít. Ale zařval bych na přítelkyni, ať se na to vykašle a prostě se nají normálního jídla, což bude vždycky nejlepší :D Holky mají příjem jak vrabci, jde to bez problému všechno do sebe dostat za pomocí jídla.

  Omlouvám se, to asi není to, na co ses ptal, ale je to nejlepší, když prostě vymýšlí blbiny s nějakou chutí.

  19. 04. 2019, 08:39