Seřadit od nejstaršího
 • Ahoj lidi,

  chtěla bych se zeptat, jestli máte zkušenosti s osobním trenérem a jestli to má opravdu cenu a popřípadě, kolik je rozumné investovat a jak poznám toho správného? A pokud mi nějakého doporučíte v Brně, budu ještě radši. :)

  Posiluji doma už přes rok a do posilky se nehrnu, protože neznám ty stroje. Ale zase se cítím být omezená v tom, že mám doma jen činky a tyč (víc se mi nevejde ani), nemám lavici, ta se nevejde. Doposud jsem si takhle vystačila v pohodě a měla výsledky. Jen přemýšlím, jestli to neposunout dál a jestli to má tedy cenu, chodila bych tam tak 2x týdně a 2x si cvičila doma.

  Předem díky,

  Mary

  16. 01. 2020, 18:48
 • Jaroslav Ch uživatel

  Já když začal cvičit, tak jsem vůbec nevěděl jak začít a rozohdně se mi nechtělo trávit čas nějakým študováním tréningů,  cviků a tak, takže jsem si vzal trenéra (taky je to o tom, že když už nejsi nejmladší můžeš si to dovolit...). Začal jsem s ním trénovat 2x týdně. Dozvíš se právě jak všechno ovládat, pomůže se správnou technikou, vybíráním váhy a všechnu omáčku okolo (a taky tě tam domluvený tréning prostě donutí jít ikdyž se ti nechce). Po asi 10-15 lekcích se už můžeš uplně v klidu osamostatnit nebo jako já si dát s trenérem třeba 1 za dva, tří týdny, probrat jídlo a tak. Platím 4000 za 10 lekcí. Za mě dobrá investice. A dobrého trenéra poznáš těžko, chce to zjistit refernce, třeba se ve fitku poptat, podívat se nebo prolustrovat net.

  16. 01. 2020, 22:08
  Zobrazit odpovědi