Seřadit od nejstaršího
 • Aleš Lamka administrátor

  Hvězdné datum 18.11.2020

  Den číslo 1

  Ležím na gauči a je mi zle! Bude to asi tím, že jsem snědl třetí porci lososa pro dnešní den a moc mi to nesedlo. Myslím, že podobná hláška není ideální na start blogu, ale co - aspoň vidíte, že budu říkat pravdu o tom, jak se cítím a jak mi to jde.

  Mám za sebou svůj nejúspěšnější soutěžní rok, který pro mě byl zároveň i přechod do nové kategorie. Čtyři roky jsem soutěžil v kategorii physique. Obsadil jsem spoustu prvních i absolutních míst na pohárových soutěží i mistrovství Čech a České republiky. 

  Tento rok jsem se rozhodl soutěžit v kategorii classic bodybuilding. Bylo to pro mě velká výzva, protože o kategorii physique každý rád tvrdí to, že kluci nemají a vůbec necvičí nohy. Ne, že bych nohy neslcvičil, ale abych byl upřímný, věděl jsem, že nejsou moje nejsilnější stránka. Byla velká výzva dokázat zhubnout na takovou úroveň, která pro mě do teď byla za celou dobu cvičení nedosažitelná a nepředstavitelná. 

  Příprava byla opravdu náročná a sáhl jsem si na svá nová dna. Poznal jsem tak hrozné stavy o kterých se mi doteď nesnilo.

  Naštěstí jsem to ale nějak přežil a dokázal uspět!

  Stal jsem se mistrem České republiky a zároveň absolutním mistrem České republiky v klasické kulturistice. 

  Stal jsem se zároveň mistrem Evropy a zároveň i absolutním mistrem Evropy v games klasické kulturistice.

  Na soutěži Diamond Cup Praha jsem obsadil ve sloučené kategorii klasické kulturistiky 3. místo a na mistrovství světa jsem opět ve sloučené kategorii games klasická kulturistika obsadil 5. místo.

  Tím právě skončila dlouhá přípra, která trvala od května roku 2020 až do listopadu 2020.

  Malá, 74kg vážící žížala Alda to nevzdala.. přežil jsem.. namotivovaný svými výsledky jsem ukončil sezónu s jasnými novými cíli do budoucna. Abych příští roky mohl být na maximální úrovni ve své kategorii a porazit úplně všechny (hlavně i sebe) je třeba nabrat minimálně 3 kg svalové hmoty!

  Může se to zdát jako prkotina ale budu k vám upřímný - jako naturální kulturista, který už cvičí 11 let - nebude to vůbec lehké. Kde kdo bude věřit, že to je spíše pro mě i nereálné.

  Tady ale začíná ta pravá výzva a ten pravý motor jet dopředu na 150%.

  Tady přichází ta motivace ke cvičení, k jídlu a poctivosti... Vidina zlepšení a pokoření tak náročného cíle.

  Bude to boj, bude to nepříjemné, bude to dlouhé a bolestivé. Já to ale zvládnu a chci vás všechny vzít na tuhle cestu sebou! 

  Chci vám ukázat, jak to zvládnu a chci vám hlavně ukázat, že to zvládnu!

  Chcete abych jsi tady vedl podobný blog, kde budu psát své postupy, jídla, výsledky, tréninky, úspěchy i průsery podobným stylem, jako jste četli dnes? Dejte mi vědět - pokud bude zájem jdu do toho!!

  Zobrazit více 18. 11. 2020, 17:25 | Aktualizováno 19. 11. 2020, 15:10
 • Aleš Lamka administrátor

  DALŠÍ DÍLY NAJDETE PRAVIDĚLNĚ V "ČLÁNCÍCH"  PRO LEPŠÍ PŘEHLEDNOST

  19. 11. 2020, 18:12
 • Tak na tohle se těším. Bude to zase změna sledovat transformaci z jak ty říkáš "žížaly Aldy" na "cvaldu Aldu". Další motivace a to je třeba. Let's go. 

  19. 11. 2020, 05:17 | Aktualizováno 19. 11. 2020, 15:10