Seřadit od nejstaršího
 • Michal Børud uživatel

  iDnes: Lidé, jezte, neblázněte, nabádá psycholožka a dietoložka Iva Málková

  Drželi jste někdy dietu? Stravovali jste se podle nějakého módního trendu? Občas? Často? Na Ivu Málkovou nemáte. Ta vyzkoušela snad všechny diety a metody na hubnutí, i když věděla, že si tím ničí zdraví. Chtěla totiž znát to, o čem vypráví lidem, kteří se marně a stále dokola snaží hubnout.

  19. 10. 2019, 09:52
 • Aleš Lamka administrátor

  Je to o vymyšlení kravin a hledání zázraků u spousty lidí, co na to říct.

  JE to těžká věc, je to na dlouho a tomu lidi nechtějí uvěřit. Proto nevolí normální zdravé redukční diety, které mají všechno a jsou udržitelné.

  26. 10. 2019, 07:57
 • je to opravdu k zamyšlení a je to opravdu, že jídla je v dnešní době fakt mraky a lidi žerou jak urvaní z vagónu, ale když se podíváte do jejích košíků, tak to nejsou kvalitní potraviny, ale polotovary, rychlé cukry, bílé pečivo.......... prostě jídlo s vysokým podílem cukru a to hlavní (bílkoviny, tuky, kvalitní sacharidy) těch je tam pomálu......... tady v této skupině vím, že to tak není, ale když je třeba cheat meal, tak je to třeba burger, ale z kvalitního masa, chedarek, slaninka, a kvalitní pečivo, nejlépe doma dělané a i ty hrancle jednou za čas neuškodí :) ku..a, hned sliny se mi dělají :D

  21. 10. 2019, 08:40