Seřadit od nejstaršího
  • Ahoj :) No když ses ho rozhodl zařadit, měl by si mít představu proč a jak to tedy budeš dělat :) Spíš bych položil otázku .. proč ses ho rozhodl zařadit? 

    A pokud bych tedy měl mluvit za sebe .. když už "cheat meal" .. tak bych spíše volil variantu jednoho jídla v tu sobotu, kde buď můžeš v ten den lehce zvýšit kalorie .. dejme tomu, že místo toho jednoho jídla, které by mělo mít 500 kcal .. budeš mít 700 kcal .. a tím ti vznikne větší prostor anebo si prostě dej něco lehce "nezdravějšího" ale stále drž stejný denní příjem. 

    Přidávat cheat meal ke klasickým kaloirím v ten den je dle mého blbost (záleží také v jaké formě se momentálně pohybuješ a jestli třeba nabíráš nebo hubneš) .. ale pokud hubneš .. a vezmeš si, že každý den v týdnu si třeba 200 kcal v deficitu což je za ten týden 1400 kcal .. a pak tam pošleš "cheat meal" navíc, který má třeba 800 - 1000 kcal .. tak čísla mluví jasně :)

    Samozřejmě je to příklad .. někdo zařazuje cheat day, někdo zařazuje cheat meal .. někdo ani jedno .. musíš vědět proč to tak děláš a jaký to má hlavně výsledek.

    24. 10. 2020, 13:14 | Aktualizováno 24. 10. 2020, 13:15