Seřadit od nejstaršího
 • Vítek Hakr uživatel

  Ahoj superhumani,

  momentálně se potýkám s problémem, že mě hrozně bolí ramena, když je cvičím. Tím nemyslím bolest z posilování, spíše dlouhodobou bolest. (už od prvních pár opakování, i když jedu se směšnou váhou) Nevím jak to pořádně popsat. Vím, že by to mohlo být způsobeno tlakovými cviky. Při nich se však snažím ramena zapojovat co nejméně a dokonce jsem je ze svého plánu na delší dobu vynechal. (fakt opruz) Ramena mě, ale bolet nepřestávají, poradil by mi někdo co s tím? Nějaký typ? Nebo důvod, proč tomu tak je.

  01. 09. 2021, 18:12
 • Doktor ti rozhodně poradí líp, ale mě osobně už vlivem příliš horlivého tréninku bolelo snad vše. Chce to prostě vysadit veškeré cviky, při kterých tě to bolí. Moje zkušenost je, že to chce aspoň 6 týdnů, někdy mnohem dýl.

  Třeba namožený brachioradialis se mi hojil rok. Rozdrbané zápěstí taky. Kdykoli mě začaly bolet lokty nebo ramena, chtělo to zpravidla okolo tří měsíců. V ramenou mi nepříjemně lupalo, když jsem to přeháněl s kliky/shyby.

  Přes paralyzující bolest určitě nejeď, protože se to bude jen zhoršovat a o to dýl pak potrvá hojení. Vím, jak těžké je přestat (protože pracně nabytá forma), ale čím dřív dáš pauzu a doléčíš to, tím dřív zase začneš, navíc zdravý. Pokud jedeš přes bolest, budeš stejně stagnovat a nakonec to jde do kopru komplet.

  12. 09. 2021, 20:43
 • Intel Pentium uživatel

  A bolí tě svaly, nebolí tě spíš klouby? Jestli tě nepřestaly bolet i po delší pauze od cvičení, tak je to každopádně na návštěvu

  lékaře ať už se jedná o svaly nebo cokoliv jiného.

  03. 09. 2021, 20:51