Seřadit od nejstaršího
 • Ahoj superhumani, ahoj Aleši,

  jak už sem psal na streamu, tak kvůli kolenám už delší dobu nemůžu dřepovat, zkoušel sem dřeby s osou, činkama a kromě trapbaru, který u nás není asi všechno, ale ani bez zátěže to moc nejde. Při legpressu a většině lehčích cviků to nebolí, ale po pár sériích dřepů dost. Je to asi kloub nebo nevím, ale překáží to a nemůžu kvůli dělat cviky podobné dřepu a bez dřepů je ten trénink noh takovej slapší no. Potřeboval bych nějakou radu, jak třeba začít s dřepama. 

  29. 01. 2019, 18:03
  Zobrazit odpovědi
 • Zdravím tě, to co ukazujes na fotkách a popisuješ jsem si prožil. Jestli je to tak, že ten výstupek je hodně citlivý a bolestivý při jakékoliv kontaktu,tak je to ono. V tom případě nemám pro tebe úplně dobrou zprávu. Je to způsobeno rychlým svalovým růstem a nepřizpůsobení se tomu úponu stehenního svalu. Mně to léčili celá noha do sádry na tři týdny a pak minimálně půl roku absolutní klid. 

  Takže žádné dobré vyhlídky, ale pokud je to co si myslím.

  04. 02. 2019, 07:09
 • Napadlo mě třeba zkusit ten foamroller, nikdy sem to nezkoušel, takže nevim :)  vim že tady to asi nevyřešíme, ale nic moc mě nenapadá, než s stim smířit.

  29. 01. 2019, 18:07