Seřadit od nejstaršího
 • Lukáš Novotný administrátor

  Zdravím,

  možná si toho už někdo z vás všiml, ale k dnešnímu dni jsme aktualizovali encyklopedii cviků.

  Aktualizace proběhla v překopání filtrování a přidání více specifických kategorií pro dané cviky. Jak vidíte na obrázku výše - nyní je možné specifičtěji selektovat kategorii cviků, které chcete zobrazit. 

  Příklad: JEDNORUČNÍ ČINKY

  Vyselektuje všechny přidané cviky, které jsou cvičeny s JEDNORUČNÍ ČINKOU. Například BECHNPRESSOVÉ cviky jsou zařazeny pod sub-kategorii OBOURUČNÍ ČINKY, i když teoreticky víme, že by to mohlo být pod záložkou STROJE. Stejně tak u CVIKŮ S VLASTNÍ VÁHOU máme přiřazené cviky, které vyžadují "drobné" vybavení (hrazda, bradla, lavice), jelikož takové kliky o lavici se nemusí dělat jen o lavici, ale o cokoliv co najdete doma - proto je to řazené o jak cvik bez vybavení.

  Dále byla také předělána filtrace cviků podle zapojených svalů - nyní jsou cviky zařazeny podle - a hlavně těch svalů, které jsou pro daný cvik primární.

  Příklad: BENCHPRESS NA ROVNÉ LAVICI

  Všichni víme, že u tohoto cviku krom prsou zapojíme i tricepsy, ramena a kdo ví jaké všechny stabilizační svaly okolo. Primárně je zde však zapojen PRSNÍ SVAL, proto je také tento cvik pod tento sval přiřazen.

  02. 04. 2020, 17:51 | Aktualizováno 02. 04. 2020, 17:56
 • Skvelá práca chalani. Len tak ďalej 

  02. 04. 2020, 20:04