Seřadit od nejstaršího
 • Zdarec lidi :) 

  Mám dotaz jestli se zde objeví také někdo kdo má zkušenosti se 3 směnnýn provozem (Raní odpol., noční) můžeme si navzájem vyměnit ňáké vyzkoušené rady jak lépe regenerovat, jak jíst kdy jíst, jak cvičit a tak dále, rovnou se zeptám jak zlepšit spánek přes den ? 

  22. 07. 2019, 10:55
  Zobrazit odpovědi
 • S tím spánkem zkus čaje, magnesium, žádné sračky z lékarny, ale magnesko chelatovou formu, mrkni na titanus Mg, já ho mám a naprostá spokojenost, flákneš do sebe dvacet minut před spaním 2xMg a pecka :)

  Aleš tady má někde odkaz na ty čaje, zkusím to najít.....

  31. 07. 2019, 07:05 | Aktualizováno 31. 07. 2019, 07:06
 • Ahoj Kubo,

  Hele, to je docela "průser" jako myslím obrazně, ono si tělo těžko zvyká na kolotoč, viděl jsem to u taťky, který na šachtě točil kolotoče a po noční byl vždycky rozsekaný jako prase a nevěděl ani pořádně jaký je den :( Teď záleží jak to máš nastaveno, jestli točíš každý týden jednu směnu nebo točíš třeba, i co dva dny nebo podle potřeby....... zástupy apod. Když to máš, co týden, tak je to možná o něco lepší, ale je to furt na kokot, ale vem si to tak, že máš 5-6 jídel denně a prostě je musíš sníst....... Záleží taky v práci, jak Tě nechají jíst, jestli si někde v provozu a máš striktně dáno, že pauza je v tolik a v tolik, tak to musíš uzpůsobit, nevím, kdy cvičíš, to je taky hodně důležité, protože i podle toho bys měl mít 1,5h jídlo před cvičením a něco lehčího, asi vajíčka nebo něco těžkého si nedáš :D Nevím v kolik vstáváš, ale podle mě, valíš do práce na 6 hodinu ráno, takže na snídaní doma klasika, pak dojedeš do práce, dáš druhou snídani, v pauze další jídlo, pak oběd, záleží kde jíš (jídlo z domu - nejlepší, máš to pod kontrolou, restaurace nebo vaše kuchyně v práci), pak přivalíš domů další jídlo a večer večeř, a rozmezí cca. 2,5 až 3,5 hodky, a tak to nabalíš i na odpoledni a noční, ale ta noční je největší opruz, protože to máš celé přehozené.... 

  Věřím, že si borec jako všicni tady a nemáš žádné výmluvy, že to nejde, jde to, ale chce to jen se kousnout, sice budeš pro společnost "divný" ale za to, že se budeš cítit úplně perfektně to stojí :)

  Zobrazit více 31. 07. 2019, 07:03