Zpět na výpis

JDU NABRAT SVALY - Být zase člověk je úžasné - Aleš Lamka blog 7

JDU NABRAT SVALY - Být zase člověk je úžasné - Aleš Lamka blog 7

Hvězdné datum 27.11.2020
Den číslo 8

Pár dní bez nabíracího deníčku. Přežili jste? Doufám že ano!

Nebudu vám lhát - nedělo se nic speciálního, s čím bych se mohl chlubit, s čím bych vás mohl pobavit a nebo zaujmout. Dny plynou jako voda a kromě toho, že mě pomalinku roste bříško, tak roste i mé ženě Verunce. A to rapidně. Vždycky když to vidím a uvědomím si, že na svět brzo přijde malá Superhumanka Julinka, dostanu strach, ale zároveň cítím i nadšení. Nadšení, že má snaha, má práce, můj režim... Vše co dělám, bude mít větší smysl, protože to budu moci předat nakonec i někomu dalšímu.
Všechno pro mě dostává o kousek větší smysl. Dívám se do budoucna a nepřestávám makat!  

Máte dárky pro vaše blízké? Já mám prd. Přijde mi, že Verča pro mě má asi 15 dárku, kromě Julinky a já furt přemýšlím jen o tom, co odepíšu klientovi, co natočím za video, jak napumpuju bicák a zda nemám zalitý zadek. Pak se zas ocitnu večer u televize a vzpomenu si - sakra, zase mě nic nenapadlo, co bych ji mohlo dát. Je to hrozně těžký, no ne? Doufám, že si to nečte, jinak dostanu facana :)

Mohl bych ji dát dárkový poukaz na spolupráci se mnou na tréninku, což mám připravený na netu pro lidi, aby pořádně Julinku trénovala už v bříšku, ale to bych asi dostal hned druhého facana, tak nic. Budu muset přemýšlet a snažit se dál.

Dneska mám volný den bez tréninku, je tu zas klid před bouří a to doslova. Nebo tedy - aspoň doufám. Zítra přijede týmový kolega Libor, který soutěží v kategorii physique. Kromě rozhovoru a plánování podrobností v rámci spolupráce pojdeme prsa, ramena a tricepsy. Doufám, že to bude peklo na zemi a že to potom pořádně poroste, pokud teda přežiju. Musíme jet na plno, protože to budeme točit na youtube a tam to přeci musí vypadat vždycky co nejlíp!

Tak mě napadá - asi bych měl do sebe kopnout půl kila dextrózy před tréninkem, než přijede, aby to neviděl, aby mě vyskočily nějaký ty žíly a nemusel jsem se stydět. Tak či tak ho musím totálně zničit!
No, ještě to musím promyslet. Důležitý věci se nesmí podceňovat! :)

Kalorie pro dnešní den jsou okolo 2800, low day. Nic moc, ale celkem to zvládám.
Včerejším tréninkem jsem završil první kolečko druhého tréninkového bloku s navýšenými vahami a šlo to líp, než bych čekal. Síla roste, svaly se plní a mám z toho moc dobrý pocit. Tělo reaguje dokonale, dle plánu, možná kouske nad plán. Snad to vydrží a nepřijdou nějaké stagnace, zranění a podobné hovadiny.

Asi proto jsem vstal dneska v 5:30 ráno s dobrou náladou, kopnul do sebe kašičku, dal si pózing, kardio, šel na mail za klienty a kromě toho den probíhal parádně, plný energie. Necítil jsem únavu a tak, abych se jen neflákal a jen neseděl na mailu, plodil jsem scénáře, stříhal videa, zašel si vyměnit skla do brýlí, abych na vás lépe viděl. Sladil točící výbavu, natočil produktové video pro fitnessDK na výbavu do fitka, poklidil fitko, poklidil kancl, slepil futra silikonem jako naprostý profesionál i s pořádným zpevněním. Fotečku přikládám jen sem, protože se trochu stydím, takže pssssssz

Při tom se říznul asi 2x do prstu nožem, byl jsem s Verunkou nakoupit, rozmixoval všechny vločky a rýže co jsem si našel, připravil kuřecí prsa do mrazáku, nastříhal a zveřejnil videjka na youtube a BOOOOM! Jsem tady, je večer. Píšu deníček, protažený, uvolněný, odpočatý  spokojený a plný energie.

Lidi, poslední měsíc před závody bych udělal jen tak jednu věc z tohoto, co jsem vám napsal (kromě práce a tréninku) a padnul bych na hubu vyčerpaný, znavený, bez nálady a mrtvý. Sakryš.. jak jsem mohl žít? Na jednu stranu to stálo za to, pokořil jsem se ve všechno ohledech, ale na durhou už mám zas strach, co přinese příští příprava, která by měla být s lepším výsledkem. To budu trpět znova a ještě víc? Sakra, doufám, že si vyberu nějaké závody až za hooooooooodně, hoooodně dlouho. Teď se bude pěkně papkat a bude energie na normální život!

Doufám, že se máte dobře, doufám že jste plní energie, plní radosti, máte vymyšlenou a připravenou kupu dárků pro vaši rodinu i přátelé a nebudete mít nervy.
Doufám, že makáte na svých cílech, ať jsou jakékoliv a doufám, že to nevzdáte!

Like a superhuman! • Tričko SUPERHUMAN - hnědá/černá

  Tričko SUPERHUMAN - hnědá/černá

  569 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tílko SUPERHUMAN - Longline - bílá/oranžová

  Tílko SUPERHUMAN - Longline - bílá/oranžová

  Popis produktu Pánské stylové elastické tílko hodící se nejen do posilovny, ale i na všední každodenní nošení. Tílko je opatřeno logem SUPERHUMAN, které je zhotoveno kvalitním potiskem (flock).

  585 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Pánská mikina SUPERHUMAN - červená/oranžová

  Pánská mikina SUPERHUMAN - červená/oranžová

  699 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tričko SUPERHUMAN (elastické) - červená/černá

  Tričko SUPERHUMAN (elastické) - červená/černá

  569 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Rukavice - MAXIMUS

  Rukavice - MAXIMUS

  380 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN modrá/oranžová XS

  Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN modrá/oranžová XS

  Popis produktu DOPRODEJ STARÉ KOLEKCE GILDAN! Pohodlné tričko s kapucí a dlouhým rukávem, které má mírně protažený výstřih do O a boční švy. Tričko je pohodlné na dotek a vhodné jak na cvičení, tak na všední nošení.

  390 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Kraťasy - SUPERHUMAN (vroubkované) - ČERVENÁ/BÍLÁ

  Kraťasy - SUPERHUMAN (vroubkované) - ČERVENÁ/BÍLÁ

  Popis produktu Nová řada pánských šortek - Titanus, s potiskem SUPERHUMAN, má nový kvalitnější materiál a je k dostání ve více barvách (modrá, červená, černá). Pohodlné pánské šortky TITANUS, jsou vhodné jak na běžné nošení tak na cvičení v posilovně. Šortky jsou z materiálu, který dobře reguluje vlhkost, odvádí teplotu a je pružný, čili vhodný na cvičení!

  574 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/bílá

  Tričko s kapucí a dlouhým rukávem SUPERHUMAN černá/bílá

  Popis produktu Pohodlné tričko s kapucí a dlouhým rukávem, které má mírně protažený výstřih do O a boční švy, má nový kvalitnější potisk a je k dostání ve více barvách. Tričko je opatřeno štítky Titánus s vyšitým logem v zadní části trika.

  685 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tílko s kapucí - SUPERHUMAN - ČERNÁ/BÍLÁ

  Tílko s kapucí - SUPERHUMAN - ČERNÁ/BÍLÁ

  Popis produktu Pánské stylové tílko titánus s kapucí, hodící se nejen do posilovny, ale i na všední každodenní nošení. Díky vysoké kvalitě dobře odvádí pot. Tílko je potištěno logem SUPERHUMAN, které je zhotoveno kvalitním potiskem (flock).

  585 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Foam Roller GRID

  Foam Roller GRID

  1290 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tílko s kapucí - SUPERHUMAN - ŠEDÁ/BÍLÁ

  Tílko s kapucí - SUPERHUMAN - ŠEDÁ/BÍLÁ

  Popis produktu Pánské stylové tílko titánus s kapucí, hodící se nejen do posilovny, ale i na všední každodenní nošení. Díky vysoké kvalitě dobře odvádí pot. Tílko je potištěno logem SUPERHUMAN, které je zhotoveno kvalitním potiskem (flock).

  585 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Tričko SUPERHUMAN (elastické) - černá/oranžová

  Tričko SUPERHUMAN (elastické) - černá/oranžová

  569 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Opasek s gravírovanou pákovou přezkou 10/8 - černý

  Opasek s gravírovanou pákovou přezkou 10/8 - černý

  1060 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Arašídové máslo jemné - 500g

  Arašídové máslo jemné - 500g

  189 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
 • Řetěz na olympijskou osu 2x15 kg

  Řetěz na olympijskou osu 2x15 kg

  3799 Kč

  ZOBRAZIT DETAIL
jídelníček + trénink ONLINE TRENÉR
mám zájem