Rise And Shine 690 Kč
BCAA 585 Kč
Mikina SUPERHUMAN 699 Kč
Pánské Tričko SUPERHUMAN 349 Kč

 

Máš nějakou otázku ohledně cvičení, jídla nebo nebo nějaký problém, se kterým by potřeboval poradit?

– Zeptej se mě přímo ZDE pomocí komentáře!
– Na některé častější a nebo zajímavé dotazy odpovím přímo ve videu na mém youtube kanálu a třeba společně pomůžeme i dalším lidem!
– Na otázky se pokusím odpovídat denně!

 

 

323
4 156 Komentáře u “Otázky a Odpovědi
Ondřej Jaborka says:

Ahoj Aleši, chtěl bych se tě zeptat. Jezdívám 3x týdně klasicky fullbody, ale bohužel mi moc časově nevychází takže většinou se na nohy a břicho nedostane pořádně. Klasicky pondělí, středa, pátek a mezi těmito dny mám tréninky fotbalu. Tak jsem si říkal že bych v neděli chodil nohy s břichem pořádně. Takže se chci zeptat jestli to má cenu takhle nebo zařadit upper/lower s tím že by to teda nebylo zrovna symetricky v tom týdnu rozděleno :)

Pavel Boháč says:

Čau Aleši, nedávno mi doktoři zjistili zánět jícnu a zakázali cvičit, měl jsi nějakého klienta s touto nemocí, popřípadě jestli stačí vyřadit cviky v předklonu a cvičit izolované cviky? Díky za odpověď :)

Eliáš says:

Ahoj Aleš, už asi pol roka cvičím a 3 mesiace s činkami, niekde na internete som čítal že brucho sa môže cvičiť viackrát za týždeň ako ostatné svalové partie. Každú svalovú partiu cvičím 2x do týždňa a brucho 4x do týždňa, myslíš že to je dobré? Poprípade či pri tom môžu vzniknúť nejaké svalové disbalancie? Vopred ďakujem za odpoveď. AŤ TO ROSTE!!! :D

Tomáš Burian says:

Ahoj. Asi 10 dní zpátky jsem začal dietu a poslední dobou pociťuji nekontrolovatelné výbuchy vzteku. Nyní jsem schopný seřvat člověka i za takové banality jako je například, nezavření dveří. Mohl by jsi mě a mému okolí pomoci ? :)

Luciáš says:

Zdar Aleši, setkal ses někdy u svých klientek s problematikou snížení libida v důsledku intenzivního cvičení? Může za tím stát hormonální odezva, pokud žena zařazuje základní cviky s velkou osou ? Než jsem začala cvičit intenzivněji cca 5krát v týdnu, bývala jsem „akčnější“. Dík a natoč už něco s Verčou, je furt tajemná jak Hrad v Karpatech :-)

Kuba says:

Ahoj, Aleši,

mohl by ses podělit o zdroje svých informací? V několika videích jsi zmiňoval, že jsi začínal sledováním různých videí na youtube (…) a dále některé lidi sleduješ. Mohl bys uvést pár odkazů/jmen těch, jejichž informace Ti nejvíce pomohly?

Díky, Kuba.

David says:

Ahoj Aleši
Mám otázku. Jsem Basketbalista a chci nabrat pořádnou sílu v nohách abych mohl vyskakovat co nejvýše. Jaké cviky na nohy by jsi mi doporučil?
Díky za odpověď

Mirek says:

Ahoj! Co si myslíš o špaldový celozrnný mouce v dietě? Dobrý, nebo vyřadit? Dík a ať to roste!

Jirka says:

Čau Aleši chtěl jsem se zeptat kdy bude možné zakoupit oblečení superhuman díky za odpověď a ať to roste

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

JSTE ROBOT? *