Rise And Shine 690 Kč
BCAA 585 Kč
Mikina SUPERHUMAN 699 Kč
Pánské tílka SUPERHUMAN 585 Kč
1 (1)


Nevíte jak shodit tuk nebo jak nabrat svalovou hmotu? Začněte cvičit a správně jíst. Ušetřete si roky zbytečných tréninkových omylů a vyhozených peněz za špatné jídlo nebo doplňky.  Nechte si sestavit jídelníček na míruNehladovte! Začněte žít zdravě a dělejte co vás baví !

Ušetřte čas a peníze tím, že začnete jíst a cvičit správně již od začátku. Tím se vyhnete začátečnickým chybám. Nebudete muset držet přehnané hladovky. Nebudete muset trávit hodiny na nudném rotopedu. Tím vším jsem si musel bohužel sám projít, abych pochopil pravdu. Účinné budování svalové hmoty a hubnutí může začít právě TEĎ!

Sestavit správný dietní jídelníček a tréninkový plán není jednoduchá věc. Každý z nás je jiný, má jiné tělo, potřeby, vlastnosti a požadavky. Nelze si najít obecný vzor a podle něho se řídit. Chce to, dát si práci se sehnáním všech možných informací a teprve podle nich vytvořit rozumný plán, který Vám pomůže dostat se k vysněnému cíli. Využijeme mých zkušeností, vytvoříme přibližný jídelníček nebo tréninkový plán, který by Vám mohl vyhovovat a také by Vás bavil! Postupem času ho společně podle Vašich představ upravíme k dokonalosti podle potřeb Vašeho těla a již Vás nic nezastaví!

 

Proč si vybrat jídelníček a tréninkový plán právě ode mě?

  • Profesionální a přátelské jednání.
  • Rychlá komunikace pomocí E-mailu
  • Osobní zkušenosti s většinou diet a tréninků.
  • Má práce a můj jediný cíl je Vaše spokojenost
  • K této činnosti mám živnostenské oprávnění
  • Již mnoho úspěšných transformací klientů podle jejich představ. Jejich názory si lze přečíst pod tímto článkem

 

Dosavadní osobní sportovní úspěchy:

– Mistrovství Čech, Physique do 175 cm – 2. místo / 2015
– Mistrovství České Republiky, Physique do 178 cm – 8. místo / 2015
– BFC CUP, Physique do 178 cm – 2. místo / 2015
– GP Čelákovice, Physique do 182 cm – 3. místo / 2015
– Olympia Amateur Praha, Physique do 174 cm – 7. místo / 2015
– BFC Adel Cup Č. Lípa, Physique do 174 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2015
– Atrium Flora GP Praha, Physique jedna kategorie – 1. místo / 2015
– Partners Cup Čelákovice, Physique do 179 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2015
– GP Čáslav. Physique do 178 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2015
– GP Pepa Opava, Physique jedna kategorie – 7. místo / 2015
– GP fitness Brno, Physique jedna kategorie – 1. místo / 2015
– Mistrovství Čech, Physique do 174 cm – 1. místo / 2016
– Mistrovství České Republiky, Physique do 174 cm – 1. místo / 2016
– BFC CUP, Physique do 178 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2016
– Evls Praha Amatér – 8. místo / 2016
– Partners Cup Čelákovice, Physique do 178 cm – 2. místo / 2016
– Atrium Flora GP Praha, Physique jedna kategorie – 2. místo / 2016
– Mistrovství Čech, Physique do 174 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2017
– Mistrovství České Republiky, Physique do 174 cm – 1. místo / 2017


Trénink a jídelníček „Like a Superhuman“ – 2800 Kč

Cílem plánu je zvýšit celkovou sílu těla, objem svalů a snížit procento tukových zásob. Zlepšit metabolismus, výdrž a celkově cítit se lépe. Cíl je dělat co nás baví! Netrávit v posilovně zbytečně 2 a více hodin. Nedělat dlouhé a nudné několika hodinové cardio. Nevyhazovat peníze za zbytečné doplňky a nebo špatnou stravu. Být funkčnější, zdravější, silnější a lépe vypadající – stát se SUPER-ČLOVĚKEM!

Plán obsahuje speciální tréninkový plán na 3-6 dní v týdnu. Přehledné instrukce o rozcvičení, pořadí cviků, počty sérií, opakování, pauz a popis jejich účelu. V ceně je samozřejmě také jídelníček na míru, který bude optimálně nastaven podle cíle, těla a tréninku každého klienta zvlášť. V ceně jsou také mé znalosti, tipy, rady a průběžné kontroly a upravování jídelníčku dle potřeby po dobu jednoho měsíce. Spousta trenérů vytvoří jídelníček a již se s vámi nebaví. Kontrola jídelníčku a průběžných výsledků je zásadní věc, kterou se od konkurence liším. Chci, aby můj klient měl funkční předlohy, které budou mít výsledky dle cíle klienta!

Co je potřeba si předem uvědomit:
1) Nečekejte žádné drastické pohyby tělesné váhy. Žádné klasické objemové přežírání a následné ztrácení měsíců v hladovkách je naprosto kontraproduktivní a nesmyslné. Snažíme se změnit životní styl, dělat věci dlouhodobě správně, cítit se lépe.

2) Tréninkový plán je velmi důležitá věc, pokud chcete mít nejlepší možné výsledky. Bez správné volby cviků, opakování, pauz a pořadí cviků budete mít těžko ideální výsledky a zároveň pro mě bude těžší kontrolovat celkový průběh naší spolupráce. Dle zkušeností již vím, že lidé v tréninku dělají často mnoho zásadních chyb.

3) Osobně využívám tento systém tréninku a díky němu dokážu zůstat v relativně dobré formě celý rok. Pokud jste zažili mnoho neúspěchů u ostatních trenérů nebo tréninkových plánů, tak tady neúspěch nezažijete! Poznáte své lepší, silnější, funkčnější já a věřím, že budete naprosto spokojení! Dejte ale pozor, je potřeba makat! Názory některých bývalých klientů si můžete přečíst na této stránce kousek níže.

V případě zájmu je možné prodloužení spolupráce o další měsíc – 1000 Kč


Sestavení jídelníčku na míru s jedním měsícem konzultace – 2400 Kč

Domluvíme se na Vašem rozumném cíli. Vypočítám Vaše potřebné denní nutriční hodnoty. Vytvoříme přijatelný kompromis v druhu jídel, která budete moci konzumovat. Přizpůsobíme časy jídel Vašim možnostem. Do jídelníčku zařadím co nejvíce možných variant jídel. Zpracuji různé varianty jídelníčků, kterými se budete následně řídit. Po dobu jednoho měsíce budeme každý týden společně kontrolovat a přizpůsobovat množství jídla a pohybu podle Vašich pocitů a výsledků. Dejte pozor na to, že bez mnou vytvořeného tréninkového plánu můžete dělat spousty zásadních chyb a snižovat si tím výsledky. Pro mě bude zároveň složitější kontrolovat výsledky a dělat úpravy. Spousta trenérů vytvoří jídelníček a již se s vámi nebaví. Kontrola jídelníčku a průběžných výsledků je zásadní věc, kterou se od konkurence liším. Chci, aby můj klient měl funkční předlohy a byl dlouhodobě spokojený!

V případě zájmu je možné prodloužení spolupráce o další měsíc – 1000 KčS konkrétní objednávkou nebo dotazy mě kontaktujte na mé E-mailové adrese:

 

(stačí krátká zpráva o vašem požadavku, poté vám pošlu dotazník na vyplnění)

info@aleslamka.cz

 


   
Těším se na spolupráci Těším se na spolupráci
Aleš Lamka Aleš Lamka266
385 Komentáře u “ONLINE TRENÉR – jídelníček na míru
Vojta says:

Všem Aleše vřele doporučuji. Narozdíl od ostatních trenérů, které jsem měl možnost vyzkoušet, tak se opravdu zajímá, poradí a není lhostejný. Vše probíhá super komunikací a trénink i jídelníček jsme upravili přesně pro moje potřeby. Takže pokud chcete začít makat jako SUPERHUMAN, tak jen do toho – stojí to za to!

Jakub K. says:

Mám od Aleše tréninkový plán a jídelníček like „like a superhuman“ a můžu jen doporučit. Po dlouhé době stagnace mám zase výsledky, takže i silnější motivaci. Takže jestli nechcete plýtvat časem a penězi a chcete cvičit efektivně tak jen doporučuji spolupráci s Alešem.

Jakub says:

Zaplatil jsem si první měsíc „Like a Superhuman“. Moje požadavky, zhubnout břicho a začít nabírat svaly. Za cca měsíc a půl jsem z pasu (88cm) dal dolů cca 5-6 cm. Po jídelníčku se cítím líp, dobře se mi cvičí a poznávám na sobě, jak mi roste síla a zvedám víc. Opravdu se cítím poslední měsíc a kus moc dobře.

Díky Aleši za spolupráci a budu se těšit na další naší online „schůzku“ :).

Díky moc

Jakub

Dan says:

Pokud váháte, tak já můžu Aleše doporučit. Cvičím už 2 roky a chtěl jsem to zase někam posunout. Aleš poradí co a jak, zbytek je jen na vás. Bez dřiny to nejde. Za měsíc se nám podařilo zhubnout v pase bez úbytku váhy. Je to jen na vašich cílech a na tom, co tomu dáte…

Pavel says:

Aleše jsem oslovil na začátku října a během dne mi poslal dotazník, který jsem vyplnil. A do dalších dvou dnů mi poslal jídelníček a tréninkový plán. Už od začátku šly vidět pokroky, hlavně v úbytku tuku. Po měsíci spolupráce jsme se domluvili na prodloužení, a taky na trochu jiné strategii a to bylo větší nabírání svalové hmoty. Všechno šlo zase podle plánů. Aleš nejen, že vám poradí se vším a kdykoliv, ale taky vás dokáže motivovat, když nemáte chuť do tréninku. Takže spolupráci mohu jedině doporučit, cenově je to hrozně výhodné a mohou si to dovolit aji studenti, tak jako já.

Ondra says:

Spolupráce s Alešem byla výborná, mohu všem jen doporučit. Jde vidět, že tomu rozumí, umí se vším poradit a i osobností je velmi milý a příjemný. Nic vám nevnucuje a snaží se hledat kompromisy.

Tomas says:

Se sestřenkou jsme se rozhodli, že do toho půjdeme. Ona chtěla zhubnout, já přibrat. Nechali jsme si vypracovat jak jídelníček, tak i tréninkový plán. S Alešem byla skvělá domluva a vážně se zajímal. S každým týdnem přicházely výsledky. Když si necháte poradit a poctivě se do toho vrhnete a vydržíte, přijde úspěch. Oba doporučujem a budeme v tomto režimu nadále pokračovat. Díky Aleši

Honza says:

Zdravím lidi,

pokud stále váháte zda využít služby Aleše, jakožto Vašeho osobního trenéra, jděte určitě do toho! Cvičim cca 5 let ale i tak člověk má určité mezery ve cvičení i ve stravování. Řekl jsem si, že by bylo načase stím něco udělat a proto jsem využil Alešovi služby a rozhodně nelituji. Měl jsem od Aleše trénink „Like a superhuman“ i s jídelníčkem. Jak sám říká ve videích, má toho hodně nastudováno a co je hlavní i vyzkoušeno na sobě takže to určitě funguje! Za 4 měsíce spolupráce byly znatelné změny v pase, na maximálních váhách a i psychická pohoda! Alešovi služby určitě doporučuju a mám v plánu sním začít znovu spolupracovat! Ještě jednou díky Aleši za věnovaný čas mé osobě! :)

Mějte se pěkně lidi (bicáky nato!)

Tomáš H. says:

Neváhat a jít do toho. Není nač čekat, Aleš vás posune o dost dál, než dokážete sami (když nejste profík). Maximální spokojenost, dobře investované peníze. Díky Aleši.

Jitka P. says:

Jídelníček perfektně sestaven v podstatě pořád jím a hubnu za mě jednička s hvězdičkou. Za měsíc 10 cm přes pas a to jsem chtěla už jen doladit buchty :-) Můžu doporučit, celý život jsem se trápila hlady a teď konečně jím cvičím a vlastně dělám co mě baví s ještě hubnu a rýsují zároveň, no není to nádhera?

Radek says:

Cvičím už nějakej ten pátek, jídlo jakš takš držel na uzdě taky, ale výsledky nebyly takové jake jsem očekával, tudíž jsem si jednoho dne řekl, že se obrátím na někoho, kdo tomu rozumí a poradí mi jak se někam posunout. No a našel jsem pana Aleše Lamku a můžu již po měsíci říci, že je to muž na správnem míste a ani trochu nelituji do něj vložených peněz. Jsem rád že moje rozhodování padlo na něj a dokazal mi sestavit jídelníček tak, že váha měla stoupající tendenci a čísla ukazující obvod pasu klesaly níže. Tréninky i přes počáteční obavy “ vždyt to nemůžu přece zvládnout “ se staly novým nábojem a díky nim mě cvičení baví jak nikdy dříve, Takže Pan Lamka za mě 10 bodů z 10ti možných a mohu vřele doporučit.
Už vím jaký to je připadat si LIKE A SUPERHUMAN :-)

Míra K. says:

Dlouho jsem váhal, zda si zaplatit za jídelák…
Ikdyž jsem si dokázal bezproblémů nastavit a spočítat makra ve stravě a denní kalorický příjem, nečekal jsem, že to jde dělat i jinak, méně drasticky a přitom velice efektivně !
Mělo to logiku, mělo to řád, prostě to mělo “ KOULE “ !
Dřina ve fitku měla najednou úplně jiný rozměr, dostavily se gainy, konečně se začaly plnit přání, jak by mohl člověk vypadat, kdyby….
Naprostá pohoda nastala jak fyzicky, tak psychicky a za to ti Aleši obrovský dík.

Nelze jinak než DOPORUČIT, pokud nehodláte experimentovat stylem POKUS / OMYL, neváhejte a svěřte se do rukou borce, který si nehraje na certifikáty ale za kterého mluví činy !
Ještě jednou velké díky a držím ti bicák, za to co děláš pro obyčejné lidi si to určitě zasloužíš.

Jan Vetchý says:

Mohu pouze doporučit jak jídelníček tak i tréninkový plán. Byl jsem velice spokojen s komunikací s Alešem.

Lukas says:

Alesa mozem len doporucit, za rozumnu cenu jedalnicek a trening vdaka ktorym som videl po par tyzdnoch zmeny a hlavne ma motivovalo to ze som vedel co mam robit a malo to zmysel. Myslim ze sa to jednoznacne oplati.

Tomáš says:

Takže v krátkosti, s Alešovou spoluprácou som bol veľmi spokojný, super zostavený tréning ktorý ma aj viac baví ako môj predošlí, super jedálniček, váha ide pomaly hore a pas stojí, super rýchla odozva cez maily, proste všetko super ak už neviete ako ďalej a mate to chuť vzdať určite sa ozvite Alešovi ;-)

Lukas Vocilka says:

„Zdar lidi“ ;) … jak ohodnotit tuhle spolupraci?! System, propracovanost, logika …vse je porpojeno, brzy to zacne do sebe zapadat jak dilky lega … videa jsou propracovany a vse je vysvetleno velice srozumitelne. Jidelnicek na miru, treninkovej plan na miru… na to vse dohlizi mr. Ales , kterej je pripraven vase otazky zkonzultovat a rozmotat i ten nejazmotanejsi uzel, kterej se vam pri zacatcich muze v hlave vytvorit ;) …teda mam aspon takovej pocit, celkove pocit z tehle spoluprace hodnotim velice kladne. Alesova nezpochybnitelna odbornost, pozitivni pristup a prirozenost, se kterou ke sve praci pristupuje zveda tzv. zakaznicky servis v tomto odvetvi o nekolik pricek nahoru… za to Alesovi patri dik.

Takze diky moc a at se Ti dari

Honza says:

Za sebe můžu říct, že to byla parádní zkušenost která mě pomohla nastartovat tím správným směrem. Doporučuji všem co se neorientují v tom moři informací aby si nechali sestavit jak jídelníček tak tréning od Aleše.. nic nemusíte řešit a konečně máte přesně danou a hlavně správnou cestu na kterou se můžete plně soustředit. Díky i za Rise a Shine, je to velký pomocník.

Díky Aleši za to, že si teď můžu říkat SUPERHUMAN !!! :D

Karel says:

Aleše rozhodně doporučuji. Pestrý jídelníček a brutální tréninkový plán. Nikdy jsem nezvedal tolik jako když jsem se měsíc řídil podle plánu který mi poslal.

Svoboda Dominik says:

Zdravím, mám po měsíci konzultace a začátku mého tvrdého režimu „like a superhuman“. S Alešem jsem byl naprosto spokojen. I po dvou-třech letech cvičení se mám stále co učit, hlavně co se týče stravy. Vešekeré informace máte ve videích, poté není potřeba se na více ptát a můžete začít cvičit!
Rozhodně doporučuji!!!

S pozdravem
Svoboda

Michal F. says:

Taktéž hodnotím spolupráci Aleše velmi kladně. Jidelák i treninky super. Veškeré ostatní info ve videích. Prakticky jsem se pak nemusel na nic ptát. Za mě super, palec nahoru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

JSTE ROBOT? *