Rise And Shine 690 Kč
BCAA 585 Kč
Mikina SUPERHUMAN 699 Kč
Pánské tílka SUPERHUMAN 585 Kč

Jmenuji se Aleš Lamka

Celý život se věnuji sportovním aktivitám, takže mi sport nebyl nikdy cizí.
Od 5 do 17 let jsem hrál lední hokej. Pár let jsem také hrál závodně fotbal. Od 14 do 19 let jsem se velmi aktivně věnoval MTB a BMX freestylu, ale nyní už jen příležitostně komentuji závody a dění sleduji zpovzdálí.

Potom nastala doba, kdy jsem většinu času seděl pouze u počítače a nebo dost popíjel s přáteli. Naštěstí jsem se včas probral a začal jsem mít jiné cíle. Fitness/bodybuildingu se věnuji od roku 2010. Trvalo nějaký ten čas, než jsem tento sport začal považovat za hlavní náplň mého života. Dalo by se říct, že je to dnes jíž můj životní styl, kterým bych se chtěl ubírat i nadále.

Začátky byly jako vždy těžké. Nevěděl jsem zhola nic o celkovém stylu, jak tento sport doopravdy funguje a co vše se pro to musí udělat a obětovat, aby to mělo nějaký větší smysl.

Jak tak čas utíkal, vtahovalo mě to hlouběji a hlouběji. Začínal jsem postupně chápat, co vše budu muset změnit. Teď už zbývalo najít kuráž a motivaci, dělat věci správně. Začal jsem se fitness a bodybuildingu naplno věnovat někdy okolo přelomu roku 2012/2013. Trávil svůj volný čas tím, že jsem četl vše, co jsem objevil. Sestavil jsem si první jídelníčky a svůj tréninkový plán. Začal jsem poznávat, jak tělo vlastně pracuje. Tyto dvě věci ale nejsou to jediné, co je zapotřebí.

Den za dnem, stůj co stůj se držet svého programu, navzdory všem ostatním pokušením a lákadlům, která se vyskytují všude okolo a na každém rohu. Věřím, že „silná vůle“ je jedna z klíčových vlastností pro tento sport.

Doufám, že mě v oboru fitness ještě čeká budoucnost, hodlám na tom tvrdě pracovat.

Ještě by se slušelo dodat, jakého jsem dosáhl vzdělání. Vystudoval jsem střední průmyslovou školu v Novém Městě nad Metují. Od 20 let pracuji v místní firmě ATAS (výroba elektromotorů) jako kontrolor a zástupce mistra.

Sečteno a podtrženo pro rychlý přehled:

Narozen 15.12.1989
Bydliště: Hronov (Královéhradecký kraj)
Vzdělání: Střední průmyslová škola s maturitou

 

Dosavadní závodní zkušenosti:

– Mistrovství Čech, Physique do 175 cm – 2. místo / 2015
– Mistrovství České Republiky, Physique do 178 cm – 8. místo / 2015
– BFC CUP, Physique do 178 cm – 2. místo / 2015
– GP Čelákovice, Physique do 182 cm – 3. místo / 2015
– Olympia Amateur Praha, Physique do 174 cm – 7. místo / 2015
– BFC Adel Cup Č. Lípa, Physique do 174 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2015
– Atrium Flora GP Praha, Physique jedna kategorie – 1. místo / 2015
– Partners Cup Čelákovice, Physique do 179 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2015
– GP Čáslav. Physique do 178 cm – 1. místo + Absolutní vítěz / 2015
– GP Pepa Opava, Physique jedna kategorie – 7. místo / 2015
– GP fitness Brno, Physique jedna kategorie – 1. místo / 2015

 

47
10 Komentáře u “O mně
Paja says:

Tak jsem rad že i ja můžu přidat komentář o mé spolupráci s Alešem nevím co víc napsat než jen že jsem moc spokojený opravdu pokud někdy budou volby na trenéra tak jednoznačně volím tebe Aleš si zaslouží to aby z nás měl výdělky ze kterých mi budem mit výsledky apřeju jen to nejlepší aby ti to dál vydrželo a nemusel si jako ovce dřít někde ve fabrice.Je to jeho práce a naše motivace a hlavně jeho život co ho opravdu baví. A vubec nelituji této investice a myslím si ze to není tolik aby si to nemohl dovolit každý když si odpustíte par chlastacek atd.. tak v klidu na to máte. Není to jen o penězích ale o te vůli chtít. Tim to ti moc Aleši děkuji a těším se na další spolupráci at to roste 💪

Lucián Petrik says:

Aleši odkiaľ berieš tú pozitívnu energiu ktorú más vo všetkých videách?

Adam says:

Konečně sem našel chlápka co dokáže poradit a je vtipnej je mi zatím jen 16 takže to zdaleka není náplň myho života ale baví mě cvičit..díky za videa atd..

David says:

Aleši, vnesl jsi do mého života novou dávku motivace k pořádnému cvičení, hledání si dalších informací a dodržování(nacházení) pro mé tělo co nejlepšího jídelníčku. Za to Ti MOC děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů.

  Aleš Lamka says:

  díky moc, rád jsem pomohl!

   Pavel says:

   Ahoj Aleši udělal bys písničku na cvičeni

věra štěchovská says:

Aleši, jsi frajer. Máš velmi dobrý projev a držím Ti palce do dalších činností.
Pustila jsem si napoprvé video o protažení krčních svalů a trapézů a hned se při masážích podělím o tuto lekci s kamarádkami.

Lucie says:

Jsi frajer a velká motivace pro (spoustu nebo většinu) lidí ! Též i pro mě :) Ghíí
Shlédla jsem pár tvých videí a (přísahám) není dne, abych si „nedala do těla“ !
Už po prvním dnu jsem cítila celý (zatraceně bolavý) tělo !!! :D
Takže ti vlastně dík za motivaci a inspiraci pro další dny a roky :)
Držím ti place a do toho nového roku 2016 hodně úspěchů a hlavně zdraví :)
Měj se :) L.

Vláďa says:

miluju Tě, Aleši :) Vláďa

  Milan VW says:

  Trošku růžovej komentář, ale co už.
  Jinak videa jsou hodně rozdílný od ostatních v tom , že obsahují místama dost vtipné části, v čemž vidím další a větší sledovanost a fungování tebe Aleši v tom co děláš. Myslim si že v tom je naděje. Pokračuj dál fandim ti :-) sám jsem na video narazil náhodou , shlédl jsem ho do konce a řekl jsem si , kurva to je borec , tim jak se vyjadřuje , jaký u toho všeho dělá ksichty a hlášky , přitom to neni šašek co se v tom nevyzná nebo nějakej posranej youtuber kterej dělá rádoby vtipný věci bez významu a užitečných informací. Prohlídl jsem celej kanál, a můžu ti říct, že už díky tobě na sobě makám měsíc a rozhodně chci pokračovat. Zvláštní, sám jsem se přesvědčoval asi 3 roky abych začal, a ty jsi mě do toho dostal..
  Ať ti to maká dál. Přeju ti to

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

JSTE ROBOT? *